Menu
Sepetiniz

Marmelatlar

Yörelere özgü ve organik olarak üretilen marmelat çeşitleri en uygun fiyatlar ve hızlı kargo avantajıyla tüm Türkiye'de.

Kan dolaşımını hızlandırır, damarları genişleterek besler, kalbe kan ve oksijenin gitmesini sağlar Kalp ağrısına azaltır ve kalp ritmi bozukluğunu giderir. Kalbi güçlendirir ve yüksek tansiyon tehlikesine karşı korur. Sinir sistemini yatıştırmada önemli rol oynar. İdrar söktürür be idrar yollarını t..
90,00₺ 105,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Doğada toplanan yabani eriklerden yapılmıştır. Pancar şekeri kullanılmıştır.Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmamaktadır. Açtıktan sonra kapağını sıkı kapatarak dolapta muhafaza ediniz.​Erken tüketilmesi önerilir.Yöresine özgü ve organik dağ eriği marmelatı en uygun fiyatlar ve hızlı kargo ..
90,00₺ 105,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Keçi boynuzu, bir diğer adıyla Harnup, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bölgelerde yetişen uzun ömürlü maki türü bir ağaçtır. Yaklaşık 5000 yıldan beri bilinen bir meyvedir. Birkaç yüzyıl öncesine kadar yapılan tatlılarda ağırlıklı olarak harnup pekmezi kullanılırdı veya şeker yerine tüketilirdi. Gün..
90,00₺ 105,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Kızılcık Marmelatı, idrar yolu enfeksiyonuna, diş çürümelerine, böbrek taşına ve hatta kansere karşı direnç göstermenize büyük ölçüde yardımcı oluyor. Şifa kaynağı olan bu harika lezzeti sabah kahvaltılarınızda mutlaka denemelisiniz.Yöresine özgü ve organik kızılcık marmelatı en uygun fiyatlar ve hı..
90,00₺ 105,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Anadolu’nun yüksek bölgelerinde rastlanan sadece yağmur ve güneş etkisi ile yetişen kuşburnunun kanser hastalıklarından, iltihaplı rahatsızlıklara kadar birçok faydası bulunuyor. Kuşburnu meyvesinin bu faydalarından yararlanmanın en ideal yöntemi ise kuşkusuz muhteşem lezzete ve kıvama sahip marmela..
90,00₺ 105,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)