Menu
Sepetiniz

Pekmezler

Yörelere özgü ve organik olarak üretilen üzüm pekmezi, kozalak pekmezi, dut pekmezi çeşitleri en uygun fiyatlar ve hızlı kargo avantajıyla tüm Türkiye'de.

Andız pekmezi, Türkiye’de Akdeniz Bölgesi'nde dağılım gösteren bir ardıç türü olan ‘’andız’’ isimli bitkinin kozalaklarından elde edilen bir çeşit gıda maddesidir. Andız pekmezinin yapıldığı kozalaklar otalama bir kabuklu fındık büyüklüğündedir. Genellikle ekim ayı ve kasım ayı arasında olgunlaşan a..
101,25₺ 120,00₺
Vergiler Hariç:101,25₺
Pekmez, üzüm, incir, keçiboynuzu veya dut gibi meyvelerin ya da şeker pancarı ardıç meyvesi gibi şekere kolay dönüşebilen tarım ürünlerinin ezilerek kaynatılması ile üretilen ve Anadolu'ya özgü tatlı bir şuruptur.Pekmezin kıvamı yoğundur ve rengi koyudur. Dut meyvesi, çekirdekli çekirdeksiz, beyaz v..
78,75₺ 95,00₺
Vergiler Hariç:78,75₺
Keçi boynuzu, bir diğer adıyla Harnup, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bölgelerde yetişen uzun ömürlü maki türü bir ağaçtır. Yaklaşık 5000 yıldan beri bilinen bir meyvedir. Birkaç yüzyıl öncesine kadar yapılan tatlılarda ağırlıklı olarak harnup pekmezi kullanılırdı veya şeker yerine tüketilirdi. Gün..
78,75₺ 95,00₺
Vergiler Hariç:78,75₺
Yöresel Reyon Hurma Pekmezi; tatlandırıcı, renklendirici, ticari şeker ve glikoz içermez. %100 doğal ve katkısız hurma pekmezi düşük ısıda ve uzun sürede pişirilmiştir. Başka meyveler ilave edilmeden, gün ışığı ile temas etmeden hijyen standartlarına uygun olarak üretilip şişelenmiştir.Yöresine özgü..
78,75₺ 99,00₺
Vergiler Hariç:78,75₺
Kızılcık Marmelatı, idrar yolu enfeksiyonuna, diş çürümelerine, böbrek taşına ve hatta kansere karşı direnç göstermenize büyük ölçüde yardımcı oluyor. Şifa kaynağı olan bu harika lezzeti sabah kahvaltılarınızda mutlaka denemelisiniz.Yöresine özgü ve organik kızılcık pekmezi en uygun fiyatlar ve hızl..
78,75₺ 98,00₺
Vergiler Hariç:78,75₺
Kozalaklar yıkandıktan sonra odun ateşinde sadece pancar şekeri ve limon suyu kullanılarak kaynatılmış ve süzülerek sıcağı sıcağına kavanozlara konarak kapatılmıştır. Koruyucu ve katkı maddesi içermez. Kronik öksürük ve akciğer rahatsızlığı çekenler için şifa kaynağıdır. Her gün sabah aç karnına 1 t..
78,75₺ 95,00₺
Vergiler Hariç:78,75₺
Üzüm pekmezimiz, oldukça lezzetli bir besin olmakla birlikte yüksek oranda enerji içermektedir. İçeriğinde herhangi bir katkı ve koruyucu madde içermemekle birlikte ilave şeker kullanılmadan tamamen üzüm meyvesinden üretilmiştir. Doğal ve katkısız üzümlerle şeker ilavesiz olarak hazırlanan pekmezimi..
78,75₺ 95,00₺
Vergiler Hariç:78,75₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)