Menu
Sepetiniz

Doğal Sabunlar

Yörelere özgü ve doğal olarak hazırlanmış bıttım sabunu, kayısı sabunu, zeytinyağlı sabun gibi bir çok organik sabun seçeneği en uygun fiyatlar ve hızlı kargo avantajıyla tüm Türkiye'de.

Siirt ile özdeşleşmiştir. Bıttım sabunu özellikle saç ve deri dökülmelerine karşı kullanılan mucizevi bir sabundur. Üretildiği bölgede “Botan sabunu” adıyla da tanınan Bıttım sabunu, deri dökülmelerini önleyerek birçok saç sorununu da çözdüğü de biliniyortamamen doğal ve katkısız sabunlar hızlı karg..
11,25₺ 20,00₺
Vergiler Hariç:11,25₺
Hatay'ın en önemli simgelerinden olan Defne  ağacının tohumundan geleneksel damıtma yoluyla elde edilen  saf defne yağı ile yapılır. İçeriğinde sadece , e oranda saf defne yağı, yeteri miktar zeytinyağı ve sabunlaştırıcı madde %1,2(meşe külü veya killi toprak suyu veya sodyum hidroksit) bu..
11,25₺ 20,00₺
Vergiler Hariç:11,25₺
Halk arasında topuk taşı ya da nasır taşı olarak da bilinen ponza taşı nedir sorusunu, topuklardaki çatlakları yok etmek ve ölü deriyi temizlemek için kullanılan bir çeşit doğal taş olarak tanımlamak mümkün.hızlı kargo avantajı ve uygun fiyatıyla yoreselreyon.com'da!..
11,25₺ 20,00₺
Vergiler Hariç:11,25₺
Zeytinyağlı sabun hem saç hem de vücut kullanımına uygundur. Deriyi ölü saç hücrelerinden arındırıp saç köklerinizi destekleyerek saç dökülmelerini engeller. Saçlarınızı yumuşatır ve daha rahat taranmasını sağlar. Saçlardaki elektriği alır ve elektriklenmenin önüne geçer.tamamen doğal ve katkısız sa..
11,25₺ 20,00₺
Vergiler Hariç:11,25₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)